O Nas

O Nas

Kilka słów o nas

1000 HILLS Products to marka, pod którą znajdziecie Państwo tylko wyroby najwyższej jakości w bardzo rozsądnej cenie. Jako bezpośredni importer herbat i zielonych kaw z Rwandy oferujemy klientom w Europie wyjątkowe produkty pozyskiwane bezpośrednio od lokalnych wytwórców z zachowaniem standardów sprawiedliwego handlu oraz pełnej transparentności ich pochodzenia.
Zajmujemy się pozyskiwaniem, promocją i dystrybucją wysokiej jakości kawy i herbaty z renomowanych ogrodów Rwandy. Jest to pionierska firma w Europie, która została założona przez Rwandyjczyka Ivana Shema tylko po to, aby sprzedawać rwandyjskie produkty.
Kawa i herbata z Rwandy są tradycyjnie symbolem doskonałego smaku i luksusu. Wierzymy, że każdy zasługuje na nasze produkty w uczciwej cenie. Przejrzystość, relacje z klientami i prawa producentów do sprawiedliwego handlu są na wysokim miejscu.

1000 Hills Products ma siedzibę w Kigali-Rwanda z filią i magazynem w Polsce, który ma zdolność do przechowywania wystarczającej ilości produktów do dystrybucji w Polsce i całej Europie.

1000 Hills Products wierzy, że maksymalna przejrzystość może być osiągnięta jedynie poprzez stworzenie silnej relacji pomiędzy Klientami, jak również Rolnikami. Bez silnej relacji, wszystkie inne aspekty zwiększania przejrzystości nie będą efektywnie działać. Dlatego 1000 Hills Products jest znane przede wszystkim z bardzo wysokiej dbałości o klienta i uwagi poświęconej operacjom pomiędzy klientami a rolnikami.
Relacje z rolnikami:
Jednym z głównych powodów powstania 1000 Hills products była chęć zapewnienia odpowiedniego traktowania i uznania dla rolników. Ivan utrzymuje bardzo bliskie relacje z rolnikami w Rwandzie, gdzie nie tylko nadzoruje pracę, ale praktycznie bierze udział w nadzorowaniu samego procesu. Składa regularne wizyty w stacjach mycia i u samych rolników indywidualnych, rozmawia z nimi i słucha o wyzwaniach, przez które przechodzą i stara się znaleźć rozwiązania.
Komunikacja z poszczególnymi rolnikami nie stanowi problemu, ponieważ językiem komunikacji jest Kinyarwanda. Aspekt, który jest ważny w tworzeniu relacji z rolnikami.
Pełna kontrola nadzoru nad produktem przed eksportem:
1000 Hills Products bardzo dba o obsługę i produkty oferowane swoim klientom, Jak wspomniano powyżej, żadna kawa ani herbata nie jest eksportowana bez pełnego nadzoru.
Składowanie i dystrybucja do Europy:
Spółka zależna jest odpowiedzialna za przechowywanie kawy w Polsce oraz za logistykę w Polsce i poza Polską do innych krajów europejskich. Z kawą w magazynie 1000 produktów Hills jest w stanie efektywnie dystrybuować do każdego kraju Europy w czasie nie dłuższym niż 24 godziny.
Relacja z klientem:
Relacja z klientem jest bardzo wysoka w programie produktów 1000 Hills. Utrzymujemy bardzo bliski kontakt z klientami, zawsze znajdujemy czas, aby ich odwiedzić i zawsze jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć i rozwiązać wszelkie problemy, które mogą przypadkowo się pojawić, takie jak drastyczna jakość, problemy z transportem i inne.
1000 Hills Products stara się również uczestniczyć w różnych wydarzeniach organizowanych przez swoich klientów, gdziekolwiek są w Europie.
Wycieczki na plantacje kawy i do stacji mycia w Rwandzie:
1000 Hills Products planuje w 2017 roku odbyć pierwszą podróż do Rwandy dla swoich pierwszych klientów. Wyjazdy te skupią się głównie na zwiększeniu przejrzystości w całym łańcuchu przemysłu kawowego. Menedżerowie, Bariści i konsumenci będą mogli osobiście spotkać się z samymi rolnikami, odwiedzić piękne plantacje kawy, a nawet pracować w stacjach mycia kawy pracować przez jakiś czas dla gości, którzy chcieliby.
Wyjazdy dla najlepszych rolników w celu odwiedzenia niektórych prażalni naszych klientów w Europie:
1000 Hills Products ma również w planach organizowanie wyjazdów dla najlepszych farmerów w danym roku, aby przyjechali do palarni naszych klientów i zobaczyli, jak ich kawa jest wypalana i cieszy konsumentów.
Ponadto rolnicy będą mieli okazję zobaczyć kilka cuppingów i innych wydarzeń, zanim wrócą do domu z jeszcze większą energią, by lepiej radzić sobie na plantacjach.
Wierzymy, że są to jedne z niewielu sposobów, aby pomóc rolnikom w uzyskaniu większej motywacji i jeszcze większej wiedzy na temat produkcji lepszej kawy. Nie zapominając o tym, że większość z tych rolników nigdy nie próbowała swojej własnej kawy. Dlatego też widok wyhodowanej przez nich kawy, którą cieszą się konsumenci, będzie dla nich większą motywacją.

Poznaj nasz zespół

Ivan Shema

Ivan zdobył certyfikat związany z sprawdzaniem i kontrolą jakości kawy, pakowaniem i marketingiem, który uzyskał w 2014 roku podczas szkoleń w National Agricultural and Export Board of Rwanda (NAEB) . Posiada również certyfikat związany z Tea quality checking and Control, packaging and marketing, który uzyskał w Rwanda Tea Packers.

Uzyskał również dyplom z Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jak również tytuł magistra w zakresie biznesu międzynarodowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Głównym obszarem zainteresowań zawodowych Ivana jest E-Biznes, Marketing i Rozwój Biznesu.
Ma kilka zainteresowań w czasie wolnym, ale żadne nie może być porównane z muzyką, kiedy pytamy go, co to jest dobra muzyka? Mówi, że dobrej muzyki nie da się zdefiniować, dobra muzyka to dobra muzyka…

Michał Wyroślak (Partner)

Michał uzyskał tytuł magistra rachunkowości i zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończył również studia podyplomowe MBA z dyplomem z zakresu handlu międzynarodowego na Uniwersytecie Jean Moulin w Lyonie. Jego dotychczasowa kariera zawodowa obejmuje różne zadania i projekty w zakresie operacji importowych/eksportowych, business intelligence, finansowania handlu międzynarodowego oraz zgodności z przepisami celnymi.

Jako partner w onethousandhillsproducts Michał jest odpowiedzialny głównie za poszukiwanie nowych rynków, relacje z klientami, logistykę i zgodność z przepisami celnymi oraz zarządzanie zapasami i magazynem. Jego wolny czas pochłaniają głównie wycieczki rowerowe, tenis i niekończące się sesje rozpieszczania w ogrodzie…

Rekomendacje

Scroll to Top